pi voda

            Víte, že …..

           voda má více jak 50 vědecky popsaných anomálií, z nichž nejznámější je ten, že led je lehčí než voda? A tento počet určitě není konečný. Jak postupně roste naše obecná vědecká zdatnost, tak se objevují stále další nové a nové, vědecky ověřené, zvážené a změřené anomálie a schopnosti. Voda je totiž tak plná obdivuhodných a jedinečných vlastností, že můžeme být po právu hrdi na to, že z více jak 70 % se skládáme právě z ní.

          Na mnoho otázek nám však současná věda zatím sama dát seriozní odpověď nedokáže. Stejně tak, jak nám samotná věda neumí dát odpověď na otázku co je to LASKA, SOUCIT, DOBRO, ŽIVOT, MIGRENA, PĚKNÉ POČASÍ, a pod., nám věda neumí odpověď třeba na otázku proč nám chutná voda ze studánky ale naopak nám nechutná, po chemické a fyzikální stránce ta stejná voda, tentokrát z vodovodu nebo z PET láhve? To nám ale přece na druhou stranu nemusí vůbec bránit v tom, některé tyto zatím vědecky nepopsané vlastnosti vody nevyužívat! Stejně tak jako jen málokdo z nás rozumí kvantové fyzice a fyzice elementárních částic a přesto se nerozpakujeme užívat každodenních výhod co nám přináší například elektřina.

          Námi dodávaná harmonizovaná Pí-voda obecně funguje ve dvou, vzájemně se doplňujících rovinách.

          Jednak díky své velmi velké fyzikální podobnosti s vodou, kterou obsahuje každý živý organismus při svém zrodu, dokáže velmi snadno prostupovat buněčnými stěnami bez toho aby je jakkoliv opotřebovávala. Což mimo jiné přináší i efekt “snadného” pití bez pocitu plnosti a “žbluňkání” v břiše. To ocení zejména staří lidé, kteří trpí takřka chronickým pocitem žízně, nemocní s ledvinami, kterým doktor předepsal speciální pitný režim nebo naopak sportovci a vůbec všichni lidé, mající při zvýšené fyzické  a sportovní zátěži velkou spotřebu tekutin.

           Další, neméně důležitá rovina působení harmonizované Pí-vody souvisí se schopností vody přejímat, vázat ale také předávat energetický a emoční obraz ze svého okolí. Destilovat tuto informaci z vody pomocí tradičních vědeckých postupů je zatím na naší úrovni vědeckého poznání nemožné, stejně tak jako s chemického rozboru a fyzikální stavby použitého papíru zatím neumíme určit kulturní, společenskou nebo emocionální hodnotu jakéhokoliv psaného díla. Přesto nebo možná právě proto obecně plašší a empaticky citlivější zvířata dávají přednost energeticky a emočně čistší ale jinak kalné vodě s kaluže, před hygienicky a technicky čistou, nicméně energeticky a emočně poskvrněnou, vodou s vodovodu. Této jedinečné schopnosti interakce můžeme u vody úžasným způsobem využít ve svůj prospěch. Použijeme-li totiž vodu panenskou nebo harmonizovanou (tedy dodatečně zbavenou veškerých, tedy i negativních, informací) můžeme ji, po nabití pozitivní informaci, použít jako ideální nosič informace a tak dostat tuto pozitivní zprávu nebo energii snadno přímo do námi zamýšleného cíle. Vhodnou vodu můžeme najít kdekoliv blízko jejího zrodu (zkapalnění), například v lesních studánkách, ve sněhu, v ledovcích, v kalužích po dešti a pod. Bohužel vodu s těchto zdrojů, vzhledem k možné a velmi pravděpodobné biologické kontaminaci, nedoporučujeme používat. Můžeme ale použít filtrovanou a biologicky čistou vodu, kterou ale navíc  “resetujeme” v silných Pí - energetických polích (např. na povrchu SS.R.B. keramiky BCS (Bio Control Systém)). Na obal nádoby s takto připravenou vodou pak fixou napíšeme nebo nalepíme obrázek s vlastností nebo informací, kterou chceme vstřebat. Např. LÁSKA, SOUCIT, POROZUMĚNÍ, EMPATIE, … a pak, podle potřeby a vlastní chuti, můžeme kdykoliv užívat plnými doušky.


Kontakt

Prodejna:

Dačického 16
Brno - Husovice
Mapa zde >>

Otvírací doba:
Po - Pá 8:30 - 17:00

Tel.: 776 176 457

Výrobci

Nasledujte nás na Facebooku