Slevy

PÍ-VODA a příslušenství

Voda v přírodě dnes už bohužel není „přírodní”. Dnešní stav vody odráží disharmonii, kterou člověk v honbě za výdobytky „civilizace” vědomě i nevědomě způsobuje. Pí-voda je jednou z věcí, kterou se člověku podařilo tento nepříznivý trend zvrátit a uvést věci do původního stavu. Nejde totiž jen o to, vyrobit chemicky a mikrobiologicky co nejčistš...

Voda v přírodě dnes už bohužel není „přírodní”. Dnešní stav vody odráží disharmonii, kterou člověk v honbě za výdobytky „civilizace” vědomě i nevědomě způsobuje. Pí-voda je jednou z věcí, kterou se člověku podařilo tento nepříznivý trend zvrátit a uvést věci do původního stavu. Nejde totiž jen o to, vyrobit chemicky a mikrobiologicky co nejčistší vodu, jak tvrdí výrobci filtrů. Je nutné vrátit vodě také „harmonii”. Dnes nalezneme harmonickou vodu už jen v mateřské plodové vodě, v semenech apod. Spojením starobylých zkušeností starých Sumerů s nejnovějšími poznatky v oblasti informačních technologií bylo v Japonsku vyvinuto technologické zařízení, napodobující procesy v zemském nitru. Tak je možno vrátit vodě její původní hodnotu.

Jak se vyrábí

Do ČR se dováží přístroje japonské firmy IBE a korejské firmy Wonyong. K prodeji je v současné době schváleno již několik typů. Každé zařízení  obsahuje několik druhů keramických kuliček, které jsou „nabity”  energetickým polem. Působením tohoto pole ve spojení s keramikou dojde k přeměně běžné vody na vodu v původním harmonickém stavu. Podobné procesy probíhají dlouhodobě v zemském nitru. Protože většinou je pí-voda vyráběna z vodovodní vody, je třeba zařadit předfiltry, které se starají o chemické a mechanické předčistění.

http://www.piwater.cz/pi-voda

Pí-voda disponuje řadou udivujících vlastností, např. podstatně méně se kazí, výborně chutná, podporuje očistné procesy atd.  I lidé, kteří mají velké problémy s dodržováním pitného režimu (např. anorektici) tuto vodu „mohou”. Její lehce zásaditá povaha (pH 7,3) je pro naše tělo optimální. Po zkušenostech můžeme sdělit, že je třeba nejprve ochutnat a každý pak sám na sobě pozná, co mu vyhovuje. Sebelepším prospektem, reklamou či placeným článkem v novinách nenahradíte osobní zkušenost.

 Pí-voda je nejlepší voda, kterou můžeme získat pro plný pitný režim lidí a ostatních živých tvorů. Je-li skladována v temnu a ve skle, nezkazí se ani za řadu let. Ne proto, že je kdovíjak konzervovaná, ale proto, že se nachází v „harmonii“.

Zobrazit

Počet produktů: 7

Podkategorie

  • Výdejníky vody

    Výdejník vody - zařízení na stáčení a tepelnou úpravu stáčené vody v provedení s umístěním na podlahu nebo na stůl. Jako zdroj vody pro výdejníky vody slouží PC nebo PET barely o obsahu 11 - 18,9 l

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek

Kontakt

Prodejna:

Dačického 16
Brno - Husovice
Mapa zde >>

Otvírací doba:
Po - Pá 8:30 - 17:00

Tel.: 776 176 457

Výrobci

Nasledujte nás na Facebooku