Kdo jsme?

     Rodinná firma bioapetit s.r.o. byla založena na jaře v roce 2007, ale již od roku 2001 začala provoz jako stáčírna upravené a harmonizované Pí-vody, kterou také jako první a jediná přinesla do Brna, včetně šíření osvěty o důležitosti pitného režimu.

      Na popud zákazníků se Pí-centrum rozšířilo postupně i o sortiment zdravé výživy. Z původního malého obchůdku jsme se kvůli nedostatku prostoru a stále se rozšiřujícímu sortimentu  přestěhovali do většího obchodního prostoru.

      V další fázi se nám podařilo zprovoznit i internetový obchod, kterým jsme se chtěli stát ještě dostupnějšími pro naše zákazníky nejen z Brna. E-shop prošel v létě roku 2015 velkou rekonstrukcí pro snadnější přehlednost.

       Denně se snažíme nejen prodávat, ale také osobním přístupem podat pomocnou ruku všem co chtějí žít zdravěji, nebo hledají útěchu a pochopení při svých zdravotních problémech. Je pro nás velmi důležitý osobní přístup k našim zákazníkům, budování vzájemné důvěry a pomoc orientovat se v oblasti zdravého přístupu k životu.

Naše motto zní : "Nechť tvé potraviny jsou tvými léky a ne léky tvými potravinami."


Kontakt

Prodejna:

Dačického 16
Brno - Husovice
Mapa zde >>

Otvírací doba:
Po - Pá 8:30 - 17:00

Tel.: 776 176 457

Výrobci

Nasledujte nás na Facebooku